Islāma valsts kaujinieki barbariski nogalina japāņu ķīlnieku

0 komentāri

Teroristu grupējums Islāma valsts nocirtis galvu japāņu gūsteknim Kenji Goto, liecina grupējuma publiskotais video.

Japānas premjerministrs Sindzo Abe nosodījis nežēlīgo un nicināmo terora aktu un solījis nekad nepiedot šiem teroristiem. ”Japāna sadarbosies ar starptautisko sabiedrību, lai sauktu pie taisnības par šo noziegumu atbildīgos. Japāna nekad nepadosies terorismam,” paziņoja Abe.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Japānas aizsardzības ministrs norādīja, ka grupējuma publiskotais video izskatās autentisks.

Islāma valsts pagājušajā nedēļā izplatīja video, kurā draudēja nogalināt sagūstīto japāni un jordāniešu pilotu Maazu al Kasasbehi, ja Jordānija neatbrīvos uz nāvi notiesāto teroristi Sadžidu ar Rišavi.

Vai al Kasasbehi vēl ir dzīvs, nav zināms.

Rišavi 2006.gadā tika piespriests nāvessods par saistību ar triju pašnāvnieku sarīkotajiem bumbu sprādzieniem Jordānijas galvaspilsētā Ammānā 2005.gadā. Šajā teroraktā dzīvību zaudēja 60 cilvēki.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas