Islāma valsts izplata aicinājumu sākt ”svēto karu”

0 komentāri

Džihādistu grupējums Islāma valsts izplatījis aicinājumu musulmaņus īstenot džihādu jeb “svēto karu” pret Krieviju un ASV, lai atriebtos par šo valstu izvērsto karu pret musulmaņiem.

Islāma valsts nāk klajā ar šo aicinājumu laikā, kad Maskava paziņojusi par savas gaisa triecienu kampaņas pastiprināšanu pret islāmistu kaujiniekiem Sīrijā. Krievija otrdien paziņoja, ka tās gaisa spēki pēdējās 24 stundās trāpījuši 86 pēc viņu teiktā – ”teroristu objektiem Sīrijā”. Ja šīs ziņas apstiprināsies, tas būs lielākais uzlidojumu skaits dienas laikā, kopš Krievija 30. septembrī sāka gaisa triecienu kampaņu šajā valstī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rietumvalstis atkārtoti akcentējušas, ka tikai retais uzlidojums trāpa džihādistu mērķiem.

Patiesais Krievijas mērķis esot likvidēt Sīrijas prezidenta opozīciju, kuru atbalsta rietumi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas