Islāma valsts aktivitātes rada bažas par vēl lielāku bēgļu pieplūdumu Eiropā

0 komentāri

Nepilnu nedēļu kopš teroristu grupējums Islāma valsts savā kontrolē pārņēmis stratēģiski svarīgi, seno Sīrijas pilsētu Palmiru, par teroristu upuriem kļuvuši teju 300 iedzīvotāji, vēl vairāki simti, tostarp bērni, ir sagūstīti

Vēsturiskās pilsētas iedzīvotāji, bailēs kļūt par teroristu kārtējiem upuriem, lūguši Sīrijas amatpersonām sniegt drošu patvērumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) dati liecina, ka bēgļu gaitās devušies vismaz 11 tūkstoši Palmiras iedzīvotāju, tas savukārt rada bažas par vēl lielāku bēgļu pieplūdumu Eiropā.

Palmira ir mājvieta tūkstošiem gadu senam kultūras mantojumam. Līdz ar teroristu ienākšanu pilsētā, šis mantojums varētu zust uz visiem laikiem.

Kaujiniekiem Plamira ir svarīga kā pieturas punkts krustcelēs starp Sīrijas galvaspilsētu Damasku un Irākas austrumdaļu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas