Islāma radikāļu sarīkotos sprādzienos Sīrijā un Jemenā vismaz 140 bojāgājušo

0 komentāri

Šodien austrumu pasauli satricināja vairāki terorakti, kurus sarīkojuši islāma radikāļi. Sprādzienos Sīrijā un Jemenā bojā gājuši vismaz 140 cilvēki.

Lai gan tuvojas musulmaņiem svētā ramadāna laiks, teroristi pirms pāris dienām izplatīja aicinājumu rīkot asinspirtis, lai atriebtos neticīgajiem visā pasaulē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jemenā, Adanas pilsētā, šorīt nogranda divi pašnāvnieku īstenoti sprādzieni. Pirmais terorists uzspridzinājās, iestājoties rindā pie iesaukšanas punkta, nogalinot vairākus desmitus jaunu vīriešu, kas vēlējās iestāties armijā.

Otrs terorists uzspridzinājās turpat netālu, automašīnā. Kopumā abos sprādzienos bojā gājuši vismaz 65 cilvēki. Atbildību uzņēmies Islāma valsts teroristiskais grupējums jeb Daesh.

Teroristu asinspirts sarīkota arī Sīrijā, Latakijas provincē. Pēc dažādu avotu informācijas, bojā gājuši no 80 līdz 100 cilvēkiem. Sprādzieni notikuši Asada kontrolētajā valsts daļā netālu no Krievijas militārās bāzes.

Tikmēr Irākas valdības spēki paziņojuši, ka sāk militāro operāciju, lai Islāma radikāļus padzītu no Fallūdžas. Šī Islāma valsts kontrolētā pilsēta atrodas tikai 65 kilometru attālumā no Bagdādes.

Jāpiemin, ka pirms divām dienām audio aicinājumu rīkot slaktiņus izplatīja Daesh oficiālais preses pārstāvis Abu Muhammeds Al-Adnani.

Viņš savus sekotājus aicināja padarīt šo par katastrofu mēnesi neticīgajiem.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas