Īrijā nogalināts Latvijas pilsonis, vēl viens smagi ievainots

0 komentāri

Īrijā otrdienas rītā atrasts nogalināts Latvijas pilsonis, bet vēls viens smagi ievainots, vēsta laikraksts “Irish Mirror”. Īrijas mediji vēsta, ka abi vīrieši ir Latvijas pilsoņi.

Tallovas pilsētā kādā mājoklī otrdienas rītā atrasts 41 gadu vecā vīrieša līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm, bet vēl viens vīrietis ar smagiem ievainojumiem nogādāts slimnīcā.

Mirstīgās atliekas atrastas izīrētā mājā rajonā, kurā dzīvo ļoti daudz iebraucēju, tostarp no Austrumeiropas valstīm, vēsta “Baltic Ireland”.

Kaimiņi laikrakstam “Irish Mirror” stāstīja, ka iepriekšējā naktī mājoklī notikušas svinības, kas ieilgušas līdz agrai rīta stundai.

Kāds latviešu tautības pusaudzis avīzei sacīja, ka mājoklī, kurā atrasts mirušais vīrietis, bieži notikusi vētraina uzdzīve.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas