Īri referendumā atbalstījuši geju laulību legalizāciju

0 komentāri

Sestdien Īrijā turpinoties balsu skaitīšanai pēc piektdien notikušā referenduma par viendzimuma laulību legalizāciju, sākotnējie rezultāti liecina par atbalstītāju uzvaru un oponenti jau sākuši izteikt apsveikumus.

No visas Īrijas saņemtie sākotnējie rezultāti rāda, ka par geju laulību legalizāciju nobalsojuši aptuveni 60%.
Veselības ministrs Leo Varadkars paziņoja, ka šī ir īpaša diena. “Man šķiet, ka īru tauta lēmumu šajā jautājumā jau ir pieņēmusi pirms kāda laika,” pavēstīja Varadkars.

Viens no Īrijas viendzimuma laulību legalizācijas pretinieku kampaņas līderiem Deivids Kvinns atzina, ka viņa nometne referendumā cietusi sakāvi.

Kvinns nacionālajai raidorganizācijai RTE pavēstīja, ka ir “acīmredzama ļoti iespaidīga atbalstītāju puses uzvara”. Pēc viņa tiktā, sākotnējie rezultāti liecina, ka geju laulību atbalstīji guvuši uzvaru “aptuveni attiecībā divi pret viens”.

“Labs darbs, un apsveicu “Jā” pusi,” sacīja Kvinns. “Protams, ir zināma vilšanās, taču es esmu diezgan filozofiski noskaņots par iznākumu.”
Oficiālie rezultāti ir gaidāmi vēlāk sestdien. Aptaujas pirms referenduma rādīja, ka pārliecinošais vairākums īru atbalsta viendzimuma laulību legalizāciju.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas