Irākā nolaupīti vairāki amerikāņi

0 komentāri

Irākas galvaspilsētā Bagdādē nolaupīti vairāki amerikāņi, paziņojusi ASV vēstniecība.

Neoficiāla informācija vēsta, ka trīs ASV pilsoņi un viņu irākiešu tulks nolaupīti kādā rajonā Bagdādes dienvidos. Sākotnēji ziņas par nolaupītajiem amerikāņiem parādījās arābu televīzijas kanālā Al Arabiya, tagad informācija oficiāli apstiprināta, bet netiek atklāts konkrēts nolaupīto skaits un viņu identitātes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mediji ziņo, ka amerikāņi esot strādājuši Bagdādē. Viņu darba devējs jau pirms divām dienām varasiestādēm paziņojis par cilvēku pazušanu. Ir aizdomas, ka nolaupītāji varētu būt kāds no teroristu grupējumiem, kuri Irākā aktivizējušies pēdējā laikā.

Jau ziņojām, ka pagājušajā nedēļā Bagdādē notika teroristu uzbrukums iepirkšanās centram, kurā bojā gāja 12 cilvēki. Pēc vairāku mēnešu miera perioda notikumi tiek vērtēti kā smags trieciens progresam un stabilitātei, kas šķietami bija sākuši nostiprināties Irākā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas