Ir liela iespējamība, ka Lielbritānija tomēr neizstāsies no ES, paziņo Kamerons

0 komentāri

Pastāv liela iespējamība, ka tiks panākta vienošanās par Lielbritānijas palikšanu Eiropas Savienībā, šādu viedokli paudis Apvienotās Karalistes premjerministrs Deivids Kamerons.

Viņš izteicis apmierinātību ar to, kā šobrīd Briselē notiekošajā samitā virzās sarunas par Lielbritānijas izstāšanos vai palikšanu Eiropas Savienībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Atrodoties šeit, redzu patiesu ieinteresētību no Eiropas Savienības puses. Cilvēki vēlas, lai Lielbritānija paliktu Savienībā. Tas prasīs daudz smaga darba un nebūs vienkārši, bet varu teikt, ka pastāv liela iespējamība noslēgt vienošanos jau februārī. Tomēr līdz tam vēl ir daudz kas jāpaveic,” norāda Kamerons.

Jau ziņojām, ka Lielbritānija solījusi neizstāties no ES, ja tiks veiktas konkrētas reformas. Vairāku valstu līderi samita laikā pauduši, ka vēlas nodrošināt Lielbritānijas palikšanu Savienībā, taču dažas no pieprasītajām izmaiņām pat neesot apspriežamas, tāpēc galvenais būtu panākt savstarpēju kompromisu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas