Informāciju par slimībām Lielbritānijā iesaka meklēt internetā, jo ārsti ir pārslogoti

0 komentāri

Slimošanas sezonas laikā Lielbritānijā ir pārslogoti ģimenes ārsti, tādēļ britu veselības ministrs iesaka vecākiem, kuriem neizdodas pierakstīt savus slimos bērnus pie ģimenes ārsta, mēģināt noteikt diagnozes nopietnību, meklējot informāciju internetā.

Šāds Lielbritānijas veselības ministra ieteikums izpelnījies pamatīgu kritiku. Britu ārsti pauž sašutumu un norāda, ka šāda rīcība var novest pie bēdīgām, pat letālām sekām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, ka Latvija gripas epidēmijas laikā saskaras ar šādu problēmu – trūkst gripas vakcīnu. Līdz ar to neapskaužamā situācijā nonākuši sirds slimnieki. Proti, kādai sirmgalvei tik ļoti nepieciešamo paredzēto operāciju ārsti bija gatavi atcelt, jo slimniecei nebija pieejama vakcīna.

Bez gripas vakcīnas nenāciet! Draud neveikt sirds operāciju

Trillera cienīgu skrējienu pēc gripas vakcīnas piedzīvojusi Sarmīte. Viņas mātei, astoņdesmit gadīgai sirmgalvei, Rīgas Stradiņa slimnīcā tika noteikta sirds operācija, sarunas ar ārstiem par to notika jau novembrī. Taču, lai gan teju visas formalitātes nokārtotas, izrādījās, ka pacientei obligāti jābūt potētai pret gripu. Nav vakcīnas – nav operācijas. Slimnīcā vakcīnas neesot bijušas, un sievietes radiniekiem teju jau nolaidās rokas.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas