Indonēzijā masveidā ar nāvi soda narkotiku kontrabandistus

0 komentāri

Indonēzijā naktī uz svētdienu ar nāvi sodīti pieci ārvalstu pilsoņi, kas tika atzīti par vainīgiem  narkotiku kontrabandā vai ražošanā.

Nāvessods tika izpildīts Brazīlijas, Vjetnamas, Nīderlandes, Nigērijas un Malavi valstu pilsoņiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nāvessodi, kas Indonēzijā izpildīti pirmo reizi kopš 2013. gada, jau radījuši diplomātisku skandālu. Brazīlijas un Nīderlandes valdības no Indonēzijas atsaukušas savus vēstniekus. Brazīlijas prezidente personīgi vērsās pie Indonēzijas kolēģa atcelt tiesas spriedumu, taču viņš ir atteicies norādot: ”Mūsu valsts atrodas dramatiskā situācijā narkotiku kontrabandas dēļ. Mēs neizrādīsim žēlsirdību.”

Kopumā ar nāvi sodīti pieci cilvēki, taču vēl 63 cilvēkiem tas ir piespriests un faktiski viņi gaida sprieduma izpildi, jo Indonēzijas prezidents ir atteicies tos apžēlot.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas