Indijā no karstuma miruši gandrīz 300 cilvēki

0 komentāri

Karstuma vilnis Indijā pēdējo desmit dienu laikā laupījis dzīvību vismaz 289 cilvēkiem, svētdien paziņojušas amatpersonas un vēsta mediji.

Viskarstākais ir Āndhra Pradešas un Telanganas štatos un vietām valsts ziemeļos, tostarp Indijas galvaspilsētā Deli. Gaisa temperatūra šajos apgabalos sasniegusi 42 līdz 48 grādus pēc Celsija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Āndhra Pradešas štatā, kur vietām ir problēmas ar ūdens apgādi, no karstuma nomiruši vismaz 100 cilvēki, atsaucoties uz štata galveno ministru Čandrababu Naidu.
Naidu aicināja iedzīvotājus dienas karstākajās stundās no plkst.11 līdz plkst.16 uzturēties telpās. Telanganā karstuma vilnis laupījis dzīvību 130 cilvēkiem, bet Deli un tās piepilsētās miruši 35 cilvēki.

Tikmēr meteorologi prognozē, ka liels karstums pieturēsies vēl vismaz trīs dienas. Indijas Meteoroloģijas departaments vairākos štatos izsludinājis sarkano trauksmi.

Laika ziņas

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā