Ikdienas dzīve Briselē joprojām paralizēta! Slēgts metro, skolas un atcelti pasākumi

0 komentāri

Tikmēr ikdienas dzīve Briselē vēl joprojām paralizēta. Beļģijas Nacionālā drošības padome vakar nolēmusi, ka augstākā terorisma trauksme tiks saglabāta arī šodien – jau trešo dienu pēc kārtas.

Augstākais – ceturtais – terorisma trauksmes līmenis Briselē tika izsludināts sestdien. Šādu soli valdība pamatojusi ar to, ka pastāv reāli un nopietni terorisma draudi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Amatpersonu rīcībā esošā informācija norādījusi uz reālu iespējamību, ka vairākās pilsētas vietās varētu tikt sarīkoti līdzīgi uzbrukumi kā Parīzē.

Trauksmes līmeņa saglabāšana nozīmē, ka arī šodien slēgts paliks Briseles metro, nenotiks mācības skolās un augstskolās.

Īpaši drošības pasākumi paredzēti arī Beļģijas lidostās un dzelzceļa stacijās. Ņemot vērā, ka ir darba diena, paredzams, ka pastiprinātais drošības režīms vietējiem iedzīvotājiem sagādās vairāk grūtību nekā nedēļas nogalē.

Piemēram, Eiropas Savienības (ES) Padome jau paziņojusi, ka atcels vairākas šodien paredzētās sanāksmes. Pagaidām nav zināms, cik ilgi augstākā trauksme tiks saglabāta, šo pēcpusdien situāciju paredzēts izvērtēt atkārtoti.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas