Igauniju Expo pārstāvēs Skype, klavieres un alus

0 komentāri

Igauniju starptautiskajā izstādē Expo Milānā pārstāvēs Skype, Igaunijas klavieru fabrika un alus brūzis A. Le Coq, pavēstīja Uzņēmējdarbības attīstības atbalsta fonds.

Dalībnieku vidū ir arī vides sakopšanas iniciatīva Let’s Do It!.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dalība Expo valstij šogad ir lielākais mārketinga pasākums, sacīja projektu koordinators Anderss Kasks, vienlaikus paužot pārliecību, ka uzņēmumi iegūs no dalības izstādē.

“Mēs šobrīd esam noslēguši 22 līgumus ar Igaunijas uzņēmumiem. Tieši šobrīd mēs parakstam 23. līgumu – ar Igaunijas Koka māju savienību. Līdzīgs uzņēmumu skaits vēl tiks pievienots, un es būšu priecīgs, ja vēl citi pievienosies Expo norises laikā,” viņš piebilda.

Izstāde Expo, kas Milānā notiks no 1. maija līdz 31. oktobrim, piedalīsies 145 valstis. Pasaules izstādē 7. jūnijs būs Igaunijas diena.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas