Igaunijai nav ziņu, kas Maskavā notiek ar nolaupīto policistu

0 komentāri

Igaunijai pašlaik nav ziņu par to, kas notiek ar Krievijas nolaupīto Igaunijas Drošības policijas darbinieku Estonu Kohveru. Igaunijai nav izdevies sazināties ar nolaupīto policistu jau nedēļu, atzina Igaunijas vēstnieks Tenis Nirks.

5. septembrī Igaunijas teritorijā tika nolaupīts Igaunijas Drošības policijas virsnieks Estons Kohvers, kurš vēlāk aizvests uz Maskavu. Amatpersonai netālu no Luhamā robežkontroles punkta uzbruka bruņotas personas, kas bija ieradušās no Krievijas. Drošības policijas virsnieks E. Kohvers Krievijā tiek turēts aizdomās par spiegošanu, nelikumīgu šaujamieroča pārvešanu un nelegālu robežas šķērsošanu, paziņojusi Maskava. E. Kohveram par šiem pārkāpumiem draud 20 gadu cietumsods.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk


Igaunijas vēstnieks Tenis Nirks:
Mūsu konsuls ar viņu ir divkārt sazinājies, un pēdējo reizi tas notika 12. septembrī. Mēs nezinām, kas ar viņu notiek. Ir skaidrs, ka Krievija viņu sagūstīja mūsu teritorijā. Mēs nezinām, kāda veida spiediens viņam izdarīts un kāda informācija viņam sniegta. Nezinām, kāda ir viņa situācija.

T. Nirks apstiprināja, ka Igaunija ir nolīgusi divus advokātus, lai viņu aizstāvētu. ”Viņš ir paziņojis, ka negrib šos advokātus, bet mēs nezinām, vai tā ir viņa brīva griba,” stāstīja Igaunijas vēstnieks.

Incidents notika Igaunijas teritorijā – to sākotnēji pauda gan Igaunijas, gan Krievijas robežsargi. “Protokols pastāv, bet Krievija vēlāk atteicās to apstiprināt. Šī situācija nozīmē, ka Krievija ir pārkāpusi starptautiskās tiesību normas. Tas ir ļoti satraucoši,” norādīja T. Nirks.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas