Igaunijā aizturēts prokremliskais aģitators Džuljeto Kjeza

0 komentāri

Igaunijas Drošības policija vakar aizturējusi bijušo Eiroparlamenta deputātu, Itālijas politiķi, Džuljeto Kjezu, lai sagatavotu visu nepieciešamo viņa izraidīšanai no valsts. Kjeza pazīstams kā prokremlisks aģitators, kurš ne vienu vien reizi attaisnojis Krievijas agresīvo politiku.

Kjeza jau ilgu laiku darbojies komunistiskajā kustībā, un interesanti, ka 2009. gadā uz vietu Eiropas Parlamentā kandidēja no Tatjanas Ždanokas saraksta, taču netika ievēlēts.

Igaunijā viņš bija iecerējis uzstāties mediju klubā Impressum, ar tēmu – vai Eiropai jābaidās no Krievijas?, šo organizāciju jau iepriekš Igaunijas Drošības policija saistījusi ar Krievijas specdienestiem.

Kjeza ticis aizturēts viesnīcas numuriņā un nogādāts policijas iecirknī.

Šobrīd tiek noskaidrots, kā viņš Igaunijā ieradies, jo ieceļošana šajā valstī viņam bijusi liegta.  Kjeza aktīvi attaisnojis Krievijas agresiju Gruzijā un pieprasījis atzīt separātisko novadu – Abhāzijas un Dienvidosetijas – valstiskumu.

Šogad viņš attaisnojis Krievijas agresiju Ukrainas austrumos, un Krimas aneksiju. Tāpat viņš bijis aktīvs konspirāciju teoriju peikritējs, un sarakstījis grāmatu par ASV valdības vainu 2001.gada 11. septembra traģiskajā teroraktā.

 

 

 

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas