Igauņi riskē ar dzīvību un uzņem “selfijus”, kas liek vēderam sarauties čokurā

1 komentārs

Grupiņa pusaudžu Igaunijā uzrāpušies teju 200 metrus augstā televīzijas tornī Tartu, kā arī iemūžinājuši savu kāpienu elpu aizraujošā video.

Video īpaši baisu padara tas, ka Ervins Punkars (17 gadu), Keivo Pints (19) un Jiri Uluots kāpienā (17) nav izmantojuši drošinājumus. Lai nokļūtu galā, puišiem bija nepieciešama viena stunda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Toties skats, kas paveras no 1857. gadā būvētā torņa, ir visai iespaidīgs – pie kājām visa pilsēta.

Tāpat video iemūžināts skats, kurā viens no puišiem – Ervins – nokarājas no augstceltnes, pie tās turoties tikai ar vienu roku. ”Es neizjutu bailes par savu dzīvību. [..] Tas viss ir saistāms ar uzticēšanos savam ķermenim un tā spējām,” vēlāk atzinis Ervīns. Viņš sacīja, ka patiesībā fiziski tas neesot bijis grūti izpildāms – ne grūtāk, kā karāties no koka zara. ”Viss ir tavā galvā,” puisis sacījis. Ervīns ”iekaro” augstceltnes jau kopš 14 gadu vecuma.

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

 • SMAIDS PA VISU DIBENU
  0

  SMAIDS PA VISU DIBENU

  1857????? :)
  Man jau gan liekas ka 1957, bet var jau būt, ka vācu muižniekiem savajadzējās nosūtīt radiosignālu uz Berlīni. :)

  28.06.2015 22:45

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas