Iespējamas jaunas sankcijas pret Krieviju

0 komentāri

Eiropas Savienība (ES)  plāno jaunu reakciju uz ekstrēmi negatīvo situāciju Ukrainā – tā šodien paziņojusi bloka ārpolitikas koordinatore Federika Mogerīnī, signalizējot par iespējamām jaunām sankcijām pret Krieviju.

Pēc aizvadītās nedēļas nogalē Doņeckā un Luhanskā notikušajām vēlēšanām, kuras nosodīja gan Kijeva, gan Rietumvalstis, Krievija pievirzījusi savus spēkus tuvāk Ukrainas robežai un turpina atbalstīt bruņoto separātistu vienības valsts austrumos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Turklāt Doņeckā starp nemierniekiem un Ukrainas spēkiem turpinās apšaudes, kurās vakar gāja bojā divi bērni, kas skolas pagalmā spēlēja futbolu.

Tikmēr pašpasludinātā Doņeckas tautas republika šodien paziņoja, ka kļuvusi neatkarīga no Ukrainas arī enerģētikas jomā – un šoziem tās iedzīvotājiem nevajadzēs salt, jo spēs pati sevi nodrošināt ar nepieciešamajiem resursiem.

Tiek ziņots, ka teritorijās, kuras kontrolē separātisti, atrodas 83 no Ukrainas 150 ogļraktuvēm. Šī iemesla dēļ Ukrainai pat varētu nākties iegādāties ogles no separātistiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas