Iespaidīgi FOTO: Londonā taksisti paralizē satiksmi, lai protestētu pret Uber

0 komentāri

Vērienīgs taksometru vadītāju streiks radījis haosu Lielbritānijā – tūkstošiem saniknotu taksistu trešdien bija pilnībā bloķējuši vairākas galvenās ielas Lielbritānijas galvaspilsētā Londonā.

Taksometru šoferi šādā veidā protestē pret konkurenci, kuru viņiem rada automašīnu nomas uzņēmums Uber un nelicencēti privāti taksometru pakalpojumu sniedzēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Taksometru vadītāji notiekošajā vaino valdību, kas nerisina radušos situāciju.

Protestētāji akcentē, ka šobrīd ir izveidojusies ne tikai negodīga konkurence, bet valstij nodokļos ik gadu iet secen lielas naudas summas.

Foto!

Taxify tipa pārvadājumus Latvijā Rīgas dome ”nekad neatbalstīs” – saka Satiksmes departamentā

Satiksmes departaments Rīgā  ”nekad neatbalstīs” tādus pasažieru pārvadājumus kā Taxify, kas izmanto pasaulē pieņemto ”ride-sharing” praksi jeb pasažieru dalīšanos izmaksās par braucieniem, raidījumam Bez Tabu norāda departamenta pārstāvji.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas