Iemidzina ar Ebolas vīrusu sasirgušās medmāsas suni

0 komentāri

Spānijā iemidzināts ar Ebolas vīrusu saslimušās medmāsas suns. Tas noticis, neņemot vērā dzīvnieku tiesību aktīvistu kampaņu un pat viņu sadursmes ar likumsargiem. Dzīvnieku tiesību aizstāvji uzstāja, ka suns ir jāglābj.

Spāņu medmāsa ar viņas vīru pašlaik atrodas slimnīcas karantīnā. Atbildīgās varasiestādes viņu dzīvoklī veikušas dezinfekciju un iemidzinājušas suni. Mazāk nekā diennakts laikā dzīvnieku tiesību aktīvisti bija savākuši 300 tūkstošus parakstu ar prasību suni glābt, un par to asi iestājās arī slimnīcā ievietotais medmāsas vīrs.

40 gadus vecā Terēza Romero ir viena no pirmajām, kas inficējusies ar bīstamo slimību ārpus Āfrikas.

Tikmēr ASV amatpersonas paziņojušas, ka, sākot ar sestdienu, ieviesīs pastiprinātas pārbaudes pasažieriem, kuri būs ielidojuši no Āfrikas. Piecās ASV lidostās viņiem tiks mērīta temperatūra un noskaidrots, kāda ir viņu pašsajūta.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas