Identificēti vēl divi Parīzes teroraktu īstenotāji; organizators ir islāmists no Briseles

0 komentāri

Francijas drošības dienestiem izdevies identificēt vēl divas personas, kuras naktī uz sestdienu Francijas galvaspilsētā Parīzē sarīkoja vairākas apšaudes un sprādzienus.

Viena terorista pašnāvnieka, kas uzspridzinājās koncertzālē, pirkstu nospiedumi atbilst pirkstu nospiedumiem, kas iepriekš tika noņemti personai Grieķijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Otrs pašnāvnieks identificēts kā Parīzē dzimis 28 gadus vecs francūzis Samijs Amimurs, kurš iepriekš nonācis drošības dienestu redzeslokā par saistību ar teroristiem.

Tikmēr ārvalstu mediji ziņo, ka iespējamais teroraktu organizētājs un finansētājs ir 27 gadus vecais Abdelhamids Abauds no Briseles.

FOTO no melnās piektdienas Francijā!

Jau vēstījām, ka nežēlīgo teroraktu izmeklēšanā atklājusies arvien ciešāka saikne ar Beļģiju.

Jau ziņojām, ka Beļģija vakar izdevusi starptautisko aresta ordeni un izsludinājusi meklēšanā 26 gadus veco Salagu Abdeslamu, kurš tiek turēts aizdomās par dalību naktī uz sestdienu notikušajos teroraktos. Abdeslams tika nopratināts un pārbaudīts pie Francijas-Beļģijas robežas, taču, tā kā viņa automašīnā nekas aizdomīgs netika atrasts, viņam atļauts turpināt ceļu, un viņš devies, visticamāk, Briseles virzienā. Viņa trešais brālis svētdien jau tika aizturēts Beļģijā. Tāpat izmeklētāji noskaidrojuši, ka divas ar uzbrukumiem saistītas automašīnas iznomātas Beļģijā. Aizdomās par saistību ar Parīzes teroraktiem Beļģijas policija aizturējusi septiņus cilvēkus. Arī Francijā aizturētas vairākas personas.
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas