Identificēti divi iespējamie Ņemcova slepkavas

2 komentāri

Krievijas izmeklētājiem izdevies identificēt divus cilvēkus, kas piedalījušies opozīcijas līdera un Kremļa oponenta Borisa Ņemcova slepkavībā. Patlaban izveidoti šo cilvēku fotoroboti.

Kopumā patlaban publicēti vairāki automašīnu videoreģistratoru ieraksti, kuros fiksēta mašīna, ar kuru uzreiz pēc Krievijas opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova slepkavības aizbēga uzbrucējs. Viens no publiskotajiem video liecina, ka slepkava pēc nozieguma paveikšanas, iespējams, aizbēdzis ar baltas krāsas Mercedes-Benz markas automašīnu. Izmeklētājiem tajā esot izdevies identificēt divus cilvēkus un pēc iegūtajiem datiem izveidoti fotoroboti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Krievija B. Ņemcova pasūtījuma slepkavībā vaino Rietumu specdienestus ar mērķi Krievijā izraisīt iekšēju konfliktu. Kad tika nogalināts viens no skaļākajiem Vladimira Putina publiskajiem oponentiem B. Ņemcovs, V. Putins ātri paziņoja, ka tā ir ”provokācija”. Tas noteica toni tālākajiem paziņojumiem.

Foto: AP/SCANPIX

Foto: AP/SCANPIX

2 komentāri

TOP komentāri

  • Censis
    0

    Censis

    Vai tad Pūķinam ir dvīņu brālis?

    07.03.2015 05:39

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas