Honkongā no inkasācijas auto izveļas kaste ar naudu

0 komentāri

Ziemassvētku brīnums, par kādu var tikai sapņot, pārsteidzis Honkongas iedzīvotājus. Kādai inkasācijas automašīnai brauciena laikā atvērušās durvis un no tās izvēlusies kaste ar naudu.

Notikums izraisījis satiksmes haosu, jo cilvēki metušies lasīt banknotes. Policija bija spiesta slēgt kvartālu, lai izvairītos no masu nekārtībām. Lai gan varas iestādes brīdināja, ka nauda ir jāatdod, ne visi nolēma ņemt vērā šīs rekomendācijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiek ziņots, ka naudas summa, kas mērojama ar gandrīz 2 miljoniem ASV dolāru, ir pazudusi. Policijai atdoti vien apmēram 460 tūkstoši dolāru.  Policija informē, ka viena no kastēm triecienā pret zemi saplīsusi, un cilvēki grābuši naudu veseliem iepakojumiem. Inkasācijas kompānija ir sākusi izmeklēšanu par šo incidentu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas