Hamas brīdina, ka Gaza var kļūt par auglīgu zemi terorismam

0 komentāri

Gazas josla var kļūt par auglīgu zemi terorismam, ja netiks paātrināta karā izpostītā palestīniešu anklāva atjaunošana, trešdien brīdināja kustības Hamas amatpersona Halils al Haja.

“Mūsu vēstījums pasaulei, kas baidās no terorisma un ekstrēmisma, ir šāds – Gazas atjaunošanas atlikšana un blokādes turpināšana padarīs to par labvēlīgu vidi ekstrēmisma un terorisma izplatībai,” Gazas pilsētā uzrunājot kustības Hamas palestīniešu pašpārvaldes parlamenta deputātus, sacīja amatpersona. “Mēs brīdinām par sekām.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Karā jūlijā un augustā Izraēlas armijas uzbrukumos Gazas joslā tika nogalināti 2200 palestīniešu, sagrauti vairāki tūkstoši namu, kā rezultātā bez mājokļa palikuši 100 000 cilvēku.

Kaut arī kopš karadarbības beigām ir pagājuši vairāk nekā četri mēneši, rekonstrukcija tikpat kā nav sākusies. Pat ja Izraēla vājinās astoņus gadus ilgušās blokādes režīmu, Gazas joslas atjaunošana vilksies gadiem, uzskata eksperti.

Hamas pievienojusies starptautiskajai sabiedrībai, nosodot trešdien Parīzē satīras žurnāla redakcijā pagājušajā nedēļā sarīkoto slaktiņu, kurā tika nogalināti 12 cilvēki.

“Viedokļu un domu atšķirības nevar attaisnot slepkavību,” uzsvēra Hamas pārstāvji.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas