HAMAS aicina aviokompānijas nelidot uz Telavivu

0 komentāri

Gazas joslā valdošās palestīniešu radikālā grupējuma ”Hamas” militārais spārns trešdien, 20.augustā aicināja ārvalstu aviokompānijas drošības apsvērumu dēļ nelidot uz Telavivas lidostu Izraēlā.

Palestīniešu grupējuma “Hamas” pārstāvji norāda, ka ”Hamas” atsakās vienoties par ilgstošu pamieru ar Izraēlu un atsauc savus pārstāvjus no sarunām Kairā. Brīdinājums aviokompānijām stāsies spēkā ceturtdien, 21.augustā, pulksten sešos rītā.

Pirmdien, 18.augustā pamiers starp palestīniešu grupējumu “Hamas” un Izraēlu tika pagarināts vēl par 24 stundām. Abas konfliktējošās puses bija gatavas turpināt sarunas par ilgtermiņa pamiera ieviešanu.

Kopš konflikta sākuma dzīvību zaudējuši jau vairāk nekā divi tūkstoši palestīniešu, lielākoties mierīgie iedzīvotāji. Vēl aptuveni deviņi tūkstoši ir ievainoti. Izraēla zaudējusi 66 cilvēkus, pārsvarā karavīrus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas