Gruzijas kalnos iet bojā Austrijas tūristi

0 komentāri

Gruzijas kalnos dzīvību zaudējuši divi tūristi no Austrijas, bet vēl viens guvis smagus ievainojumus.

Traģiskais negadījums noticis Kazbegi kalnā. Par spīti tam, ka tur bija izteikts brīdinājums par sliktiem laikapstākļiem, trīs cilvēki no kopumā 12 alpīnistu lielas grupas tik un tā devās kalnos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc vairāku stundu meklēšanas glābēji atraduši pārgalvīgos alpīnistus. Bojā gājušie ir divi Austrijas tūristi, tāpat ir cietis tūrists no Itālijas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas