Grieķijas premjers: sankcijas pret Krieviju ir neproduktīvas

0 komentāri

Dažas nedēļas pirms Eiropas Savienības līderiem jāizšķiras, vai pagarināt sankcijas pret Krieviju, Grieķijas premjerministrs Aleksis Ciprs paziņojis, ka sankcijas ir neproduktīvas.

Savu nostāju viņš pauda pēc Atēnās notikušajām sarunām ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu. Vizīte bija sarīkota, lai stiprinātu abu valstu attiecības, ko Grieķijas premjers nosaucis par savas valsts stratēģisko izvēli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Briselē panākt vienošanos par sankciju pagarināšanu pret Krieviju nebūs viegli. Kā ir paziņojis Vācijas ārlietu ministrs, tam arvien vairāk pretojas vairākas dalībvalstis. Tikmēr Krievija jau paziņojusi, ka līdz nākamā gada beigām pagarinās Eiropas Savienības valstīm noteikto lauksaimniecības produktu embargo.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas