Grieķijas premjers izklāsta plānu, kā pārtraukt taupības politiku

0 komentāri

Savā pirmajā uzrunā kopš ievēlēšanas jaunais Grieķijas premjerministrs Aleksis Ciprs izklāstījis plānu, kā viņš cer pārtraukt valsts taupības politiku.

Uzrunā parlamentam A. Ciprs sacīja, ka pildīs visus priekšvēlēšanu laikā dotos solījumus. Viņa vadītā valdība paaugstinās minimālo algu, izmaksās pensiju bonusus un atjaunos darbā tos sabiedriskajā sektorā strādājošos, kurus krīzes laikā atlaida. Tāpat plānots arī izveidot jaunu nacionālo raidsabiedrību un ieviest citas izmaiņas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savā pirmajā lielajā uzrunā parlamentam A. Ciprs skaidri norādīja, ka negrasās turēties pie starptautisko aizdevēju noteiktajām prasībām.

Viņš arī neplānojot pagarināt aizdevuma programmu, kuras beigu termiņš ir 28. februāris.

Grieķijas likumdevēji premjera ieceres ir novērtējuši pozitīvi, bet Eiropas amatpersonās viņa runu oficiāli vēl nav komentējušas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas