Grieķijas premjers gatavs piekāpties kreditoriem

0 komentāri

Jauns pavērsiens Grieķijas problēmu maratonā. Valsts premjerministrs Aleksis Ciprs paziņojis par gatavību pieņemt teju visus kreditoru reformu priekšlikumus.

Īpašā, divu lappušu garajā vēstulē premjerministrs raksta, ka ir gatavs pieņemt visas reformas, izņemot dažas. Grieķija vēlas, lai atsevišķām salām tiktu saglabāta 30% pievienotā vērtības nodokļa atlaide un lai uz vairākiem mēnešiem atliktu reformas par pensionēšanās vecumu un uz ilgāku laiku saglabātu “solidaritātes piemaksas” nabadzīgajiem pensionāriem.

Vācijas kanclere Angela Merkele gan ir paziņojusi, ka pirms nedēļas nogalē paredzētā referenduma nekāda jauna vienošanās netiks panākta.

Grieķijas valdība, kas kopš pirmdienas bija slēgusi bankas, šodien uz laiku bija atvērusi gandrīz 1000 filiāles, lai pensionāri, kuriem nav bankas karšu, varētu izņemt līdz 120 eiro. Lai izņemtu līdzekļus tūkstošiem satrauktu un dusmīgu pensionāru visā valstī pie bankām stājušies garās rindās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas