Grieķijas nākotne krustcelēs; gatavo jaunus priekšlikumus kreditoriem

0 komentāri

Grieķijas valdība šodien ārkārtas sēdē lemj par to, cik daudz piekāpties kreditoru prasībām, lai tiktu ārā no pašreizējā strupceļa un saņemtu valstij nepieciešamo, pēdējo aizdevuma daļu vairāk nekā 7 miljardu eiro apmērā.

Grieķijas nākotne šobrīd ir krustcelēs – ja aizdevums netiks saņemts, tai nebūs ko atmaksāt Starptautiskajam valūtas fondam (SVF), kas draud ar valsts maksātnespēju un izstāšanos no eirozonas.

Pirms rīt gaidāmā eirozonas līderu samita, kura mērķis ir panākt “galīgo atrisinājumu” Atēnu un tās kreditoru konfrontācijai, Grieķijas premjerministrs Aleksis Ciprs šodien telefonsarunā ar Vācijas un Francijas līderiem izklāstījis jaunus priekšlikumus “abpusēji izdevīgam līgumam”, lai izbeigtu parādu krīzi.

Par tiem informēts arī Eiropas Komisijas (EK) prezidents Žans Klods Junkers. Ja vienošanos rīt neizdosies panākt, Atēnām būs jāievieš kapitāla kontroles pasākumi, jo iedzīvotāji turpina masveidā izņemt naudu no banku kontiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas