Grieķijas iedzīvotāji steidz papildināt pārtikas krājumus, stāsta Latvijas vēstnieks Grieķijā

0 komentāri

Grieķijas iedzīvotāji ir satraukušies, tā telefonintervijā LNT Ziņām atzīst Latvijas vēstnieks Grieķijā. Vēstnieka Ivara Pundura novērojumi liecina, ka Grieķijas pilsoņi ir nobažījušies par situāciju valstī un tāpēc steidz papildināt savus pārtikas krājumus.

Veikalos pieaudzis pieprasījums pēc precēm, ielās redzams mazāk automašīnu – cilvēki taupa līdzekļus, jo skaidra nauda ir deficīts. Tāpēc rindas veidojas arī pie bankomātiem.

Vēstnieks piebilst, ka grieķi ar bažām gaida referendumu un sabiedrības viedoklis ir polarizējies. Aptuveni puse iedzīvotāju atbalsta valdības uzņemto kursu, bet ne mazāk grieķu vēlas saglabāt eiro un ir gatavi piekrist starptautisko aizdevēju nosacījumiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas