Grieķijas bankas turpinās saņemt ārkārtas aizdevumus

0 komentāri

Grieķijas bankas turpinās saņemt ārkārtas aizdevumus. Tā šodien nolēmusi Eiropas Centrālā banka. Lēmums bija izšķirīgi svarīgs, jo citādi Grieķijas bankas jau rīt būtu jāslēdz, lai sagatavotos ieviest naudas izmaksāšanas ierobežojumus.

Šāds notikumu pavērsiens tuvinātu Grieķijas izstāšanos no eirozonas. Atēnās arī šodien veidojās rindas pie bankomātiem, jo cilvēkiem ir bažas par draudošo banku krīzi. Tikmēr Grieķijas parlaments vakarnakt atbalstījis premjerministra lēmumu pēc nedēļas rīkot referendumu par starptautisko aizdevēju nosacījumiem.

Vairums Atēnu ielās aptaujāto sola balsot pret aizdevēju prasītajiem jauniem taupības pasākumiem.

Grieķija atrodas uz maksātnespējas sliekšņa. Jau otrdien ir jāatmaksā aizdevums Starptautiskajam Valūtas fondam, bet naudas valstij nav, jo strupceļā ir nonākušas sarunas par aizdevuma nākamās daļas saņemšanu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas