Grieķijai neesot naudas parāda atmaksai

0 komentāri

Grieķijas valdība nebūs spējīga veikt kārtējo maksājumu Starptautiskajam Valūtas fondam, paziņojis valsts iekšlietu ministrs.

Jūnija sākumā Grieķijai jāatmaksā aizdevējiem 1,6 miljardi eiro, taču ministrs Nikos Voutsis paziņojis, ka valsts to nedarīs, jo naudas šim nolūkam nav. Aizdevuma atmaksas pārtraukšana var likt Grieķijai izstāties no eirozonas un iedragāt vienotās valūtas nākotni. Bažas par to paudis arī Grieķijas finanšu ministrs, norādot, ka šāds scenārijs novedīs pie eiro sabrukuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Tas būs vienotās valūtas projekta beigu sākums. Lai vai ko daži analītiķi saka par ugunsmūriem, tie nepasargās valūtu, ja investori sapratīs, ka eirozona nav nesašķeļama. Tas būs tikai laika jautājums, kad viss projekts sāks brukt,” paudis Grieķijas finanšu ministrs Janis Varufakis.

Starp Atēnām un starptautiskajiem kreditoriem jau mēnešiem notiek sarunas par reformām, kas jāveic Grieķijai, lai tiktu izmaksāti pēdējie 7,2 miljardi eiro palīdzības finansējuma. Tomēr jau šonedēļ Rīgas samitā izskanēja pārliecība, ka sarunas ir ievilkušās.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas