Grieķijai līdz pusnaktij jāapstiprina kreditoru prasītās reformas

0 komentāri

Grieķijas parlamentam līdz pusnaktij ir jāapstiprina kreditoru prasītās reformas, kas pavērtu ceļu uz sarunām par trešo aizdevumu parādu nastas māktajai valstij.

Ja reformas noraidīs, visdrīzāk ir gaidāmas ārkārtas vēlēšanas, taču gadījumā, ja tās apstiprinās, nav skaidrs vai šīs reformas būs pietiekamas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viens no kreditoriem, Starptautiskais Valūtas Fonds, šodien publiskotā ziņojumā ir apšaubījis pieprasīto reformu lietderību. Tas prognozē, ka nākamo divu gadu laikā Grieķijas parāds sasniegs 200 procentus no iekšzemes kopprodukta, kas pēc valūtas fonda teiktā – valstij ļaus atgūt izaugsmi tikai tad ja jaunajā programmā tiks veikti ”dramatiski” pasākumi parādu nastas samazināšanai.

Protestējot pret šodien paredzēto balsojumu Grieķijas civildienesta ierēdņu arodbiedrība ir izsludinājusi 24 stundu streiku.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas