Grieķija izstrādājusi pagaidu iziešanu no eirozonas, taču pagaidām panākts kompromiss

0 komentāri

Briselē jau gandrīz diennakti eirozonas valstu līderi cenšas vienoties par Grieķijas turpmāko nākotni. Jaunākā informācija liecina, ka Grieķijas premjers Aleksis Ciprs, Vācijas kanclere Angela Merkele, Francijas prezidents Fransuā Olands un Eiropas Savienības prezidents Donalds Tusks šonakt panākuši kompromisu par starptautisku aizdevumu Grieķijas glābšanai.

Šis priekšlikums tuvākajās stundās tiks piedāvāts arī pārējām eirozonas valstīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Taču pirms tam pieļauts, ka Grieķija varētu piedāvāt uz laiku izstāties no eirozonas. Šāds scenārijs tiek pieļauts, gadījumā, ja Starptautiskajiem aizdevējiem neizdosies vienoties ar Atēnām par atbalsta programmu.

Ja parādu krīzē nonākusī valsts īstenos kreditoru izvirzītās prasības, Grieķijai saņems finanšu palīdzību 82 miljardu eiro apmērā. Kreditoru izvirzītās prasības skar nodarbinātību, pensijas, nodokļus privatizāciju un privatizācijas fondus. Grieķija daļu kreditoru prasības nodēvējusi par nepieņemamām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas