Grieķijai dod sešas dienas refomu apstiprināšanai

0 komentāri

Grieķijai ir dotas sešas darba dienas laika, lai izvērtētu un apstiprinātu atjaunoto reformu sarakstu, tā paziņojusi eirogrupa. Tikai pēc saraksta apstiprināšanas starptautiskie aizdevēji piešķirs valstij tik ļoti nepieciešamos finanšu līdzekļus. Līdz tam tie būs nobloķēti.

Eirozonas finanšu ministri vēlas, lai vienošanās par 7 miljardu eiro aizdevumu tiktu panākta līdz eirogrupas sanāksmei 24. aprīlī. Grieķija šobrīd ir teju uz bankrota robežas.

Tiesa, vakar Grieķija paziņoja, ka ir atmaksājusi 450 miljonus eiro lielo parādu Starptautiskajam Valūtas fondam. Vakar bija pēdējā diena, līdz kurai šis parāds bija jāatmaksā.

Tuvāko divu nedēļu laikā valstij aizdevējiem gan būs jāatmaksā daudzkārt lielāka summa – 4,5 miljardi eiro. Turklāt Grieķijai vēl ir jāmaksā arī pensijas un algas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas