Grieķijā vēsturiska diena – parlaments atbalsta geju un lesbiešu civilo savienību

0 komentāri

Agrā trešdienas, 23. decembra, rīta stundā Grieķijas likumdevējs deva atļauju viendzimuma pāriem stāties civilā savienībā. Kā saka paši aktīvisti – tā vēl nav uzvara, taču pamats svinībām – noteikti.

“Viss, ko vēlamies Ziemassvētkos, ir vienlīdzība!” – ar šādiem plakātiem geju tiesību aktīvisti naktī uz trešdienu pulcējās pie Grieķijas parlamenta, kurš deva atļauju viendzimuma pāriem stāties civilā savienībā. Šāds partnerattiecību formāts nav laulība un nepieļauj adoptēt bērnus, taču sakārto mantošanas un īpašuma tiesības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Telis Raptis, geju tiesību aktīvists:

Šodien jūtamies kā svētkos! Lai arī neesam 100% apmierināti, šovakar mēs svinam, bet rīt izvirzīsim jaunus mērķus un turpināsim cīnīties par savām tiesībām. Ceļš uz vienlīdzību ir garš.

“Par” viendzimuma pāru savienību nobalsoja 193 deputāti, 56 deputāti bija “pret”.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas