Grieķija netiek galā ar bēgļu straumi un sūta ekonomiskos bēgļus atpakaļ uz Turciju

0 komentāri

Uz Turciju atpakaļ nosūtīta pirmā migrantu grupa no Grieķijas – šādu deportāciju paredz starp Eiropas Savienību un Ankaru noslēgtā vienošanās. Atpakaļ tiek sūtīti tā dēvētie ekonomiskie bēgļi, un šis plāns izsaucis asu nopēlumu no cilvēktiesību organizācijām.

Uz Turciju tiek deportēti tie imigranti, kas Grieķijā ieradušies nelegāli. Pagaidām atpakaļ nosūtīti 90 cilvēki no Pakistānas, Marokas, Alžīrijas un Tunisijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Turpmākajās dienās līdzīgs liktenis piemeklēs vēl 173 patvēruma meklētājus. Par šādu notikumu pavērsienu paši imigranti pauž neapmierinātību.

“Man nepatīk šī valsts – Turcija. Man patīk šeit – Grieķijā un Eiropā. Kāpēc man neļauj šeit palikt? Negribu braukt atpakaļ uz Pakistānu,” stāsta kāds patvēruma meklētājs.

Foto

Imigrantu deportācija sākās pēc Eiropas Savienības un Ankaras panāktās vienošanās. Tā paredz, ka turpmāk visi migranti, kas ieradīsies Grieķijā, tiks vesti atpakaļ uz Turciju. Tāpat uz Turciju drīkstēs nosūtīt imigrantus, kas jau nokļuvuši citās ES dalībvalstīs.

Savukārt par katru atpakaļ nosūtīto cilvēku Eiropai pretim būs jāpieņem viens Turcijā mītošs Sīrijas bēglis. Šo vienošanos asi kritizē cilvēktiesību organizācijas.

Lēmums par deportāciju tiek pieņemts pēc imigrantu identitātes noskaidrošanas. Uz Turciju galvenokārt tiek nosūtīti ekonomiskie bēgļi.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas