Grieķija nespēj tikt galā ar migrantu tūkstošiem

0 komentāri

Grieķijas infrastruktūra nespēj tikt galā ar migrantu tūkstošiem, kas valstī ierodas no Sīrijas un Afganistānas, tāpēc bez Eiropas Savienības (ES) palīdzības gaidāmas nopietnas problēmas.

Tā paziņojis valsts premjers Aleksis Ciprs, reaģējot uz Apvienoto Nāciju Bēgļu aģentūras aicinājumu Grieķijai risināt totālo haosu, kas šobrīd vērojams Grieķijas salās, kur patvērusies lielākā daļa bēgļu. Tiekoties ar savas valdības ministriem, Ciprs uzdeva jautājumu – vai Eiropas Savienība dosies palīgā Grieķijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Grieķijas premjers piebilda, ka šobrīd viņa valsts piedzīvo krīzi krīzē, un bez Eiropas līmeņa palīdzības tā nespēs tikt galā ar migrantu plūsmu.

Tiek lēsts, ka šogad Grieķijā ieradušies vairāk nekā 107 tūkstoši bēgļu, kas ir krietni vairāk nekā 43 tūkstoši pērn.

Bēgļu skaita pieplūdums notiek laikā, kad Grieķijas ekonomika piedzīvo jaunu kritumu parādu krīzes dēļ un valdībai pietiek ko darīt, lai pildītu kreditoru prasības sarunās par jauna aizdevuma saņemšanu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas