Grieķija lūgs pagarināt aizdevumu programmas termiņu

0 komentāri

Grieķija lūgs Eiropas Savienībai (ES) pagarināt aizdevumu programmas termiņu bez nepieciešamības ievērot iepriekšējā glābšanas plāna bargos nosacījumus. Kā vēsta Grieķijas mediji, vēstuli ar šādu lūgumu Eirogrupas prezidentam Jerūnam Deiselblūmam Atēnas nosūtīs šodien vai, vēlākais, rīt.

Šis aizdevums nebūs kā termiņa pagarinājums pašreizējai glābšanas programmai, kas nosaka bargus taupības pasākumus. Grieķija vēlas aizstāt šo programmu ar jaunu aizdevumu.

Vācija, kas veic lielākās iemaksas Eiropas Savienības budžetā, gan ir paziņojusi, ka šāds priekšlikums tiks noraidīts. Vācijas finanšu ministrs Volfgangs Šoible norādīja, ka nevar cerēt saņemt vairāk naudas un vienlaikus sacīt, ka valsts neko nedarīs.

Ja Grieķija nespēs panākt vienošanos par aizdevumu programmas termiņa pagarināšanu vai kredītlīnijas piešķiršanu līdz mēneša beigām – Grieķija var piedzīvot maksātnespēju.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas