Grieķija gatavojas referendumam, bet pieaug neizpratne par tajā formulēto jautājumu

0 komentāri

Grieķija gatavojas svētdien gaidāmajai tautas nobalsošanai, kas izšķirs tās turpmāko likteni eirozonā. Atēnās nerimstas demonstrācijas – ielās dodas gan tie, kuri atbalsta valdību, gan tie, kuri aizdevējus.

Tuvojoties referendumam, kad grieķi dosies pie vēlēšanu urnām izlemt valsts turpmāko likteni, iedzīvotāji sadalījušies divās frontēs. Kreisās valdības atbalstītāji uz referendumu raugās, kā iespēju no šīs kritiskās situācijas iziet ar augsti paceltu galvu, bet otra puse uzskata, ka šī nobalsošana ir izvēle par palikšanu Eiropā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kamēr notiek gatavošanās tautas nobalsošanai, izskan arī viedoklis, kā tas nemaz neatbilst starptautiskajām normām. Neizpratni radījis arī biļetenā uzdotais jautājums.

Vietējos medijos jau izskanējis izsmejošs jautājums, kad un kā balsotājiem tiks parādīti šie dokumenti, un vai vēlēšanu iecirkņos dežūrēs ekonomisti, kas šo jautājumu cilvēcīgā valodā izskaidros.

 

Jaunākās aptaujas liecina, ka to vēlētāju skaits, kas atbalsta aizdevēju nosacījumus, nedaudz pārsniedz to skaitu, kas izvēlējušies teikt nē. Tomēr kopumā iedzīvotāji ir noguruši no nemitīgās neziņas, kas sekos turpmāk.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas