Grieķija cer rast risinājumu sarunās ar ES

0 komentāri

Grieķijai izdosies atrast risinājumu nesaskaņām ar Eiropas Savienību jautājumā par tās parādu atmaksu. Šādu, optimistisku, pārliecību šodien pauda jaunais Grieķijas premjerministrs Aleksis Ciprs.

To viņš pavēstīja drīz pēc tikšanās ar Eiropas Parlamenta prezidentu Martinu Šulcu. Arī Eiropas Parlamenta prezidents pauda gandarījumu par sarunām, taču norādīja, ka “priekšā ir sarežģīts laiks”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēcpusdienā Ciprs ieradās Parīzē, lai tiktos ar Francijas prezidentu Fransuā Olāndu. Gan Ciprs, gan Grieķijas finanšu ministrs pēdējās nedēļas laikā aktīvi strādā, lai iegūtu Eiropas amatpersonu un valstu līderu atbalstu saviem plāniem restrukturizēt Grieķijas parādus.

Kopš 2010.gada, kad eirozonas parādu krīze noveda Grieķiju līdz ekonomiskā sabrukuma slieksnim, Atēnas saņēmušas 240 miljardu eiro aizdevumu.

Šobrīd Grieķija vēlas atrast pieņemamu risinājumu parāda atmaksai, kas būtu saistīts ar tās ekonomikas izaugsmi – jo ātrāk attīstās ekonomika, jo lielākus procentus Grieķija maksā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas