Grieķija atzīst, ka nevar samaksāt parādu

0 komentāri

Grieķija atzinusi, ka nespēj atmaksāt parādu Starptautiskajam Valūtas fondam (SVF), kas bija jāizdara otrdien, 30. jūnijā. Sagaidāms, ka tas novedīs valsti vēl dziļākā krīzē, palielinot iespēju, ka tai nāksies izstāties no eirozonas.

Eiropas valstu līderi ir brīdinājuši Grieķiju, – lai paliktu eirozonā, tai ir jāpieņem aizdevēju prasības veikt noteiktas reformas, lai saņemtu jaunu aizdevumu, kas ļautu segt valsts saistības. Tomēr Grieķijas valdība ir izstājusies no sarunām par šo aizdevumu, izsludinot referendumu par kreditoru prasību pieņemšanu vai noraidīšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Grieķijas premjers Ciprs cer, ka tauta kreditoru prasības noraidīs, jo uzskata, ka tās valsts stāvokli ilgtermiņā neuzlabos.

Ja šīs nedēļas svētdienā plānotajā referendumā grieķi tomēr nobalsos par kreditoru prasību pieņemšanu, viņš solījis atkāpties no amata. Ciprs arī uzskata, ka par spīti skarbajai retorikai, Eiropa neatļausies izmest Grieķiju no eirozonas, jo tas vienkārši ir pārāk dārgi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas