Greenpeace atklāj informāciju par ASV un ES brīvās tirdzniecības līgumu

0 komentāri

ASV un Eiropas Savienības brīvās tirdzniecības nolīgums pārkāpj vairākas Eiropas iedzīvotājiem būtiskas patērētāju aizsardzības tiesības, tāpēc vides aktīvistu organizācija Greenpeace aicina pārtraukt sarunas.

Šādu viedokli organizācija paudusi pēc tam, kad publiskoja tās rīcībā nonākušās ap 250 lappuses slepenas informācijas par sarunu norises gaitu. Greenpeace uzskata, ka sarunas būtu pilnībā jāsāk no jauna, šoreiz informējot arī sabiedrību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Līdz šim ASV uzstājusi, ka līgums Eiropai ir izdevīgs, jo radītu jaunas darbavietas un samazinātu cenas precēm un pakalpojumiem. Tomēr tas, ka sarunas notiek aiz slēgtām durvīm, liekot apšaubīt Vašingtonas patiesos nodomus. Bažas pastiprina arī fakts, ka ar līguma nosacījumiem var iepazīties tikai šaurs cilvēku loks. Tikmēr Eiropas Savienības amatpersonas noliedz šo izskanējušo informāciju, to nodēvējot par kļūdainu un nepilnīgu, jo sarunas vēl aizvien notiekot.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas