Germanwings pilots nekad nav slēpis savas veselības problēmas un dziļo depresiju

0 komentāri

Otrais pilots Andrēass Lubics, kurš, iespējams, tīši izraisīja Germanwings lidmašīnas katastrofu, bija informējis kompāniju, ka iepriekš cietis no smagas depresijas, atklājusi Vācijas nacionālā aviokompānija Lufthansa.

Lufthansa ir aviokompānijas Germanwings mātes uzņēmums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Patlaban no Francijas Alpos avarējušās Germanwings lidmašīnas traģēdijas vietas pārvestas lielākā daļa upuru mirstīgo atlieku. Vācijas mediji ziņo, ka traģēdijas vietā izdevies atrast video no kāda mobilā tālruņa, kurā iemūžināti pēdējie traģēdijas mirkļi lidmašīnas salonā.

Video ir ļoti sliktas kvalitātes, taču tajā skaidri dzirdami pasažieru kliedzieni dažādās valodās. Tas pierāda, ka lidmašīnas pasažieri sapratuši, ka notiks traģēdija. Ieraksts fiksēts līdz brīdim, kad lidmašīna ietriecas kalnos. Videomateriāls šobrīd nodots izmeklētājiem.

“Šobrīd oficiāli nevaram apstiprināt video autentiskumu, taču, ja tiešām izrādīsies, ka iegūtais materiāls ir kāda pasažiera vai apkalpes locekļa uzņemts video, tas būs svarīgs pierādījums izmeklēšanā,” sacīja Briss Robins, Francijas prokurors.

Francijas prokuratūra šo traģēdiju nodēvējusi par masu slepkavību.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas