Germanwings otrā pilota draudzene ir stāvoklī, bet pāris īsi pirms avārijas izšķīries

1 komentārs
Germanwings otrā pilota draudzene ir stāvoklī, bet pāris īsi pirms avārijas izšķīries
Foto: EPA/LETA

Tev noteikti jāizlasa

Avarējušās Germanwings lidmašīnas otrā pilota Andrēasa Lubica bijusī draudzene ir atklājusi, ka gaida bojā gājušā otrā pilota bērnu. Tāpat viņa stāstīja, ka pāris esot izšķīries neilgi pirms avārijas.

Jau ziņojām, ka A. Lubics pēc izmeklētāju teiktā, visticamāk, tīši izraisījis Germanwings avāriju. Viņa draudzene un bērna māte arī strādā aviācijas nozarē – par stjuarti.

Iepriekš Vācijas medijos izskanēja, ka avārijas vietā ir identificētas A. Lubica mirstīgās atliekas, taču izmeklētāji šīs ziņas noliedz. Sešas dienas pēc Francijas Alpos notikušās Airbus 320 avārijas, kurā kopumā gāja bojā 150 cilvēki, izmeklētājiem ir izdevies iegūt tikai 78 upuru DNS datus.

Tikmēr Eiropas Lidotāju asociācija paziņojusi, ka, publiskojot pilotu kabīnes balss ierakstus, ir pieļauts nopietns starptautisko normu pārkāpums.

Parasti pilotu sarunas atklāj tikai pēc gala ziņojuma publicēšanas. Lidotāju Asociācija uzskata, ka A. Lubica rīcība apzināti tiek saistīta ar spekulācijām par viņa garīgo veselību.

1 komentārs

TOP komentāri

  • sieviete
    0

    sieviete

    Tās sievietes... Kas zin, ja būtu pateikusi par grūtniecību, iespējams visi būtu dzīvi... Tagad pati visu mūžu mocīsies pārmetumos.

    30.03.2015 09:48

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas