Germanwings katastrofā mirušo tuvinieki gatavi tiesāties ar aviokompāniju

0 komentāri

Trīs tūkstoši roku, kāju un citu ķermeņa daļu, kas nākušas no 149 Germanwings aviokatastrofas upuriem, vakar tika apglabātas masu kapā Francijas Alpos. Tās bija upuru mirstīgās atliekas, kuras četrus mēnešus ilgušajā izmeklēšanā tā arī nav izdevies atpazīt.

Jau ziņojām, ka šo katastrofu apzināti izraisīja ar depresiju sirgstošais pilots Andreass Lubicss, tādēļ upuru radinieki no aviokompānijas tagad pieprasa sešciparu skaitļos mērāmas kompensācijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Upuru skaitu simbolizējot, apbedīšanas ceremonijā Alpu debesīs tika palaisti 149 baloni.

Pati avārijas vieta vēl dažus mēnešus būs slēgta. Kad izmeklētāji darbu būs pabeiguši, tur tiks atklāts piemiņas obelisks, pie kura tā arī neidentificēto bojāgājušo radinieki varēs nolikt ziedus.

Tikmēr briest konflikts starp Germanwings īpašnieci – aviokompāniju Lufthansa – un upuru radiniekiem. Kad kļuva skaidrs, ka lidmašīnu apzināti nogāzis ar depresiju sirgstošs pilots, aviokompānija apsolīja katra upura ģimenei izmaksāt 50 tūkstošu eiro kompensāciju. Vēlāk piedāvājumu mainīja, solot maksāt 25 tūkstošu par katru upuri un vēl 10 tūkstošus – katram upura tiešajam tuviniekam. Bojā gājušo tuvinieki uzskata, ka summa ir ļoti maza.

Foto: atvadas no bojā gājušajiem:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas