Germanwings katastrofā bojāgājušo tuvinieki pieprasa lielākas kompensācijas

0 komentāri

Vācu ģimenes, kuru tuvinieki gāja bojā kompānijas Germanwings lidmašīnas katastrofā Alpos noraidījušas aviosabiedrības piedāvātās kompensācijas un pieprasījuši tās palielināt līdz vismaz 100 000 eiro, sestdien paziņoja viņu jurists.

Germanwings mātes kompānija Lufthansa iepriekš paziņoja, ka tā 72 bojāgājušo vāciešu ģimenēm izmaksās katrai 25 000 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Papildus tam visiem bojāgājušo pirmās pakāpes radiniekiem – vecākiem, bērniem, adoptētajiem bērniem, laulātajiem un partneriem – tika solīti katram 10 000 eiro.

Upuru tuvinieku advokāts norādījis, ka piedāvātā summa ir nepiemērota, jo neatbilst tuviniekiem nodarītajām ciešanām.

Izmeklētāji uzskata, ka lidmašīnu, kas bija ceļā no Barselonas uz Diseldorfu, tīši nogāza otrais pilots, nogalinot visus tajā esošos 150 cilvēkus.

Bojāgājušo vidū bija skolēnu grupa, kas atgriezās no ceļojuma uz Barselonu.

Tūlīt pēc avārijas “Lufthansa” upuru ģimenēm piedāvāja palīdzību 50 000 eiro apmērā.

Bērniem, kas bija zaudējuši vienu vai abus vecākus, tika paredzēts atbalsts izglītībai no fonda, kurā ir 7,8 miljoni eiro.

Aprīlī “Lufthansa” bija aprēķinājusi, ka katastrofas zaudējumi veidos 300 miljonus dolāru.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas