Gazā aizvadīta līdz šim asiņainākā diena

0 komentāri

Svētdiena, 20. jūlijs, Gazā bijusi līdz šim asiņainākā diena divu nedēļu ilgajā laikā kopš saasinājās Hamas un Izraēlas konflikts. Izraēlas uzbrukumā Gazas joslai bojā gājušo skaits pārsniedza simtu. Kopumā divu nedēļu laikā gājuši bojā jau 476 palestīniešu. Nogalināti arī 18 izraēlieši, lielākoties militārpersonas.

Kā vēsta “The Guardian”, Izraēla veikusi uzbrukumus arī Gazas joslas dzīvojamajās zonās, līdz ar ko palestīniešu līderi notikušo nodevējuši par “kara noziegumu”.

Lai runātu par situācijas stabilizēšanu pirmdien, 21. jūlijā, Kairā ieradīsies ASV valsts sekretārs Džons Kerijs. Vizītes laikā, tiekoties ar Ēģiptes un citām augsta ranga arābu valstu amatpersonām, plānots rast risinājumu pamiera noslēgšanai.

Reaģējot uz savas teritorijas apšaudi ar raķetēm, Izraēla aizvadītajā nedēļā sāka sauszemes operāciju “Aizsardzības asmens”.

Tikmēr arvien vairāk palestīniešu mēģina pamest Gazas ziemeļaustrumu rajonus. Cilvēki masveidā bēg no apšaudes vietām, taču robeža ar Ēģipti un Izraēlu ir slēgta un viņiem nav iespējas aizbēgt no kara.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas