Frontex: 2014. gadā ES iekļuvuši 280 000 imigrantu

0 komentāri

Eiropas Savienībā (ES) 2014. gadā iekļuvuši aptuveni 280 000 imigrantu, kas ir trīsreiz vairāk nekā iepriekšējā gadā, trešdien paziņojusi ES robežapsardzības pārvalde Frontex, norādot, ka tas ir milzīgs pieaugums.

2013. gadā ES iekļuva aptuveni 100 000 imigrantu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Pagājušajā gadā visvairāk pie robežām bija Sīrijas pilsoņi, un mēs zinām, no kā viņi bēg,” norādīja Frontex preses pārstāve.

Simtiem imigrantu ir gājuši bojā, mēģinot nokļūt Eiropā, šķērsojot Vidusjūru.

Imigrantu pieplūdumu palielinājusi arī nestabilā situācija Lībijā.

“Iemeslu dramatiskajam imigrācijas pieaugumam ir daudz: dramatiskā situācija Sīrijā, Eritrejā, Dienvidsudānā, Kongo Demokrātiskajā Republikā un Irākā apvienojumā ar faktu, ka Lībija ir (..) valsts bez funkcionējošām tiesībsargājošām iestādēm,” norādīja Frontex preses pārstāve.

“Tas radījis ideālus apstākļus cilvēku kontrabandistiem, kas Lībijā darbojas nesodīti. Lībija ir kļuvusi par galveno izbraukšanas punktu imigrantiem,” viņa piebilda.

Sava loma imigrantu pieplūdumā bijusi arī teroristu organizācijas Islāma valsts aktivitātēm, secinājusi Frontex.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas