Frankfurtē vardarbīgos protestos pret ECB ievainoti vairāki policisti

0 komentāri

Frankfurtē vardarbīgos protestos pret Eiropas Centrālo Banku (ECB) ievainoti vairāki policisti un sadedzinātas vairāk nekā desmit policijas automašīnas. Nekārtības sarīkoja bankas atbalstītās taupības politikas pretinieki cerībā izjaukt tobrīd notiekošo bankas jaunās centrālās ēkas atklāšanas ceremoniju.

Svinīgā lentītes griešanas ceremonija Eiropas Centrālās Bankas vadītājiem Frankfurtē pārvērtusies murgā. Bankas jaunās centrālās ēkas – milzīga debesskrāpja – atklāšanu pavadīja vardarbīgi protesti citkārt mierīgās pilsētas ielās.

Akmeņi ievainojuši vairākus policistus, bet likumsargi aizturējuši aptuveni 350 protestētājus. Ielās izgājušie ir Eiropas Centrālās Bankas atbalstītās taupības politikas pretinieki. Viņi centās kavēt uz bankas jaunā debesskrāpja atklāšanas ceremoniju ielūgtos viesus. Par spīti tam, ceremonija noritēja kā plānots.

Protesta demonstrācijās piedalījušies aptuveni 10 000 cilvēku. Daudzi no viņiem ar speciāliem vilcieniem bija nogādāti Frankfurtē no Berlīnes un citām Eiropas valstīm.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas